Eenvoudig toegang tot alle adressen en gebouwen!

BAG Extract Conversie (BEC) en Mutatieverwerker (BMV)

Het Kadaster stelt alle adres- en gebouwinformatie van Nederland (de BAG) beschikbaar. U ontvangt dan een dataset in een open formaat volgens de XML-methodiek. Klinkt ingewikkeld? Klopt, maar met de nieuwe applicaties van Geon kunt u deze eenvoudig omzetten naar zowel ESRI Shapefiles als een PostgreSQL/Postgis of Oracle database. Geon kan er daarbij voor zorgen dat uw database zo actueel mogelijk blijft door alle dagelijkse mutatieberichten van het kadaster geautomatiseerd te verwerken.

BAG AfnameDe afgelopen maanden is de gratis ‘BAG Extract Conversie’ applicatie van Geon veelvoudig gedownload, gebruikt en beschreven. Zowel overheden, onderwijsinstellingen als bedrijven maken gebruik van deze gratis applicatie. Met name de eenvoud en de snelheid geeft het een duidelijke voorsprong op andere alternatieven. Om tegemoet te komen aan de wens van gebruikers om de 'BAG Extract Conversie' applicatie breder in te kunnen zetten, heeft Geon de afgelopen maanden gewerkt aan twee nieuwe producten.

Allereerst een professionele versie van de 'BAG Extract Conversie' applicatie (BEC-Pro) waarmee u naast Shapefiles ook kunt kiezen voor conversie van de gegevens in een PostgreSQL of Oracle database. Daarnaast de compleet nieuwe ‘BAG Mutatieverwerker’ (BMV) waarmee u dagelijks de mutaties geautomatiseerd kunt verwerken. U bent dan als organisatie verzekerd van de aansluiting op de meest actuele gegevens van alle gebouwen en adressen in Nederland. Uiteraard blijft de standaardapplicatie (BEC-Gratis) kosteloos beschikbaar. In versie 3 hebben we daarin weer een aantal vernieuwingen aangebracht.

Lees hier alles over onze nieuwe toepassingen voor afname van de BAG.

Login to post comments